Jazz na krajowej

0
Jazz_na_Karowej_05
Kategoria
Teatr im. Stefana Jaracza w Otwocku
Termin
środa, 22 maj 2024 20:00 - 21:15
KONCERT
JAZZ NA KRAJOWEJ
22.05.2024 / 20:00
WIEK: B.O.
BILETY: 20 ZŁ, DOSTĘPNE ONLINE ORAZ W KASIE TEATRU
 
Cieszymy się, że tak chętnie przychodzicie na nasze kameralne koncerty. Zanim jednak wyjdziecie bawić się i słuchać dobrej muzyki w plenerze, mamy dla Was jeszcze jedno wyjątkowe wydarzenie. Zapraszamy Was na ostatni w tym sezonie klimatyczny koncert z cyklu „Jazz na Krajowej”. To będzie wieczór pełen muzycznych uniesień i wyjątkowej atmosfery.
 
A kto zagra na tym zamykającym sezon koncercie? Tego dowiecie się już wkrótce! Bądźcie czujni i śledźcie nasze aktualizacje, bo czeka Was niezapomniana muzyczna podróż w towarzystwie utalentowanych artystów. Do zobaczenia na koncercie!
 
Już wiemy, kto zagra na ostatnim w tym sezonie teatralnym Koncert: Jazz na Krajowej, który odbędzie się 22 maja o godz. 20:00 w naszym teatrze!
 
Będzie to zespół Qwintesencja, młoda formacja prezentująca autorski materiał jazzowy. Ich repertuar składa się z różnorodnych kompozycji, które zabiorą Państwa w podróż przez historię i rozwój jazzu. Zaczną od tradycyjnych swingowych utworów, przez latynoskie rytmy, aż do współczesnych harmonii i brzmień. A co najlepsze, nie zabraknie też niespodzianek!
 
Qwintesencja:
🎵 Antoni Tkaczyk (saksofon) - były uczeń Łukasza Poprawskiego na sekcji jazzu na Połczyńskiej
🎵 Marcin Bartosiewicz (perkusja) - uczył się sztuki grania na perkusji w Akademii K. Komedy u Bogdana Kuliga, obecnie nauczyciel w Hit&Beat
🎵 Maciek Berta (gitara basowa) - student Realizacji Dźwięku na Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku
🎵 Marcel Stachyra (pianino) - uczeń Andrzeja Jagodzińskiego, wybitnego pianisty jazzowego
🎵 Mikołaj Prościński (gitara elektryczna) - student Gdańskiego Amuza na gitarze jazzowej, uczeń Adama Palmy
 
Serdecznie zapraszamy na ostatni w tym sezonie wieczór z jazzem! To będzie koncert, który pokaże esencję muzyki jazzowej.
 
Do zobaczenia!
 
 

Terminy

  • środa, 22 maj 2024 20:00 - 21:15