Stand-up: aleksandra radomska: "zrozumiesz jak dorośniesz"

0
STORY_Otwock_dobre
Kategoria
Teatr im. Stefana Jaracza w Otwocku
Termin
sobota, 11 maj 2024 19:00 - 20:30

STAND-UP
ALEKSANDRA RADOMSKA
ZROZUMIESZ JAK DOROŚNIESZ
11.05.2024 / 19:00
WIEK: 18+
BILETY: DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE ONLINE

Od lat podbija serca swoich obserwatorek w Internecie, od 2021 roku - na scenie. Debiutancka trasa stand-up’owa okularnicy, która dzięki swojemu ADHD robi masę rzeczy na raz i porywa ludzi na scenie, okazała się spektakularnym sukcesem.

🌺 Po Nowym Roku powraca z programem „ZROZUMIESZ JAK DOROŚNIESZ”. W sumie 8 tematycznych setów opowiadających o wyzwaniach i rozterkach współczesnej baby, która jest rozdarta pomiędzy konwenansami, oczekiwaniami wobec siebie, a realny życiem, które doskonale potrafi… zaorać nawet najbardziej szlachetne założenie. Relacje w związku, misterne próby tak modnego teraz selfcare, rodzicielstwo oraz cała masa trafnych spostrzeżeń na temat naszej rzeczywistości nasączonych w absurdalnym i sarkastycznym poczuciu humoru Oli.
Masz dość prymitywnych żartów o kutasach i seksie? Chcesz usłyszeć coś, co będzie też o Tobie, co nie tylko rozbawi, ale i utuli?

🌺 Wbijaj! Program tworzony z myślą o babach, które potrafią się z siebie śmiać, zatem… I Panowie będą ukontentowani i zrozumieją, że nie jesteśmy wariatkami. A nawet jeśli, to normalnej i tak nie znajdą. Jedyny taki stand-up z przekazem - musisz to zobaczyć!

 
 

Terminy

  • sobota, 11 maj 2024 19:00 - 20:30