Stand-up: jaracz bez cenzury vol. 13 + paulina potocka

0
STANDUP_kwiecień_2024
Kategoria
Teatr im. Stefana Jaracza w Otwocku
Termin
czwartek, 25 kwiecień 2024 20:00 - 22:00
JARACZ BEZ CENZURY VOL. 13
25.04.2024 / 20:00
WIEK: 18+
BILETY: 40 ZŁ, DOSTĘPNE ONLINE I W KASIE TEATRU
 
Zapraszamy na wieczór pełen śmiechu i rozrywki!

Kwietniowe wydarzenie będzie wyjątkowe, ponieważ kończymy sezon teatralny i zapowiadamy sobie wakacyjną przerwę. Nie martwię się, bo wracamy ze zdwojoną siłą w nowym sezonie!

Na naszej scenie zawsze pojawiają się nowe twarze, ale tym razem mamy dla Was szczególną niespodziankę. Wieczór poprowadzi niezastąpiony Mariusz Dąbrowski, który zawsze potrafi rozbawić publiczność do łez.
 
Gwiazdą wieczoru będzie Paulina Potocka. W programie „Ja to mam szczęście” zabierze Was w podróż przez swoje najzabawniejsze przygody związane z zaręczynami, planowaniem ślubu oraz niezwykłymi spotkaniami na basenie czy podczas podróży po Polsce. Wyjaśni jak wielkie znaczenie mają relacje, upływ czasu, tęsknota za Elżbietą II i polska inflacja.
Paulina Potocka – od kilku lat z powodzeniem prezentuje swoje poczucie humoru na scenach w całym kraju. Słynie z wyrafinowanych żartów i nieszablonowego podejścia do stand-upu. Prezentuje styl pełen absurdów i abstrakcji, bez pośpiechu. Jej ulubiona piosenka to „Nie poganiaj mnie, bo tracę oddech”. Przestała mówić, że coś jest niemożliwe, odkąd zobaczyła, że ludzie biją się o świeżaki w Biedronce. Występowała w takich telewizjach jak Comedy Central, Polsat czy TV4.
 
Mariusz Dąbrowski, nasz stały stand-uper, nie zawodzi nigdy. Znany z nieszablonowego poczucia humoru i nieprzewidywalnych anegdot, zapewni Wam wieczór pełen śmiechu i zabawy.
 
Support - przygotowaliśmy dla Was niespodziankę!
 
Dołączcie do nas na niezapomnianą noc pełną humoru i dobrego nastroju!
 
 

Terminy

  • czwartek, 25 kwiecień 2024 20:00 - 22:00