Posłowie - cykliczny otwocki slam poetycki

0
slam
Kategoria
Teatr im. Stefana Jaracza w Otwocku
Termin
sobota, 17 luty 2024 19:00 - 20:30

Ruszamy z nowym cyklem – „Posłowie”, który będzie mieszanką wybuchową poezji i improwizacji.

Otwocki slam poetycki skierowany jest do Was! Poetów, bajarzy, wierszokletów, pieśniarzy i gawędziarzy. To z Wami chcemy się spotkać i Wam wyjść naprzeciw. Podzielcie się z nami swoimi tekstami! Proponujemy formę swobodną, bezpretensjonalną i wolną od ocen.

Na naszych slamach będziemy się dzielić wcześniej przygotowanymi poematami, ale też słowotokami, pojawiającymi się na bieżąco, pod wpływem chwili, wzajemnego iskrzenia czy ulotnej inspiracji.

UWAGA: Działamy ze słowem kluczowym. Pierwsze słowo proponujemy Wam my. O kolejne będziemy Was prosić podczas spotkań w teatrze.

Nasze SŁOWO to: świdrować

Na przygotowanie macie czas do 10 lutego. Co ważne: długość ich czytania, recytowania czy prezentowania w dowolny sposób nie powinna przekraczać dwóch minut. Nadsyłajcie je na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do piór i klawiatur!

Spotkanie poetyckie planujemy na 17 lutego 2024 na godzinę 19. Rozpoczniemy je od genialnych warsztatów, prowadzonych przez Mistrza Polski w Slamie Poetyckim – Michała Głaszczkę. Ilość miejsc na warsztaty jest ograniczona, dlatego bardzo prosimy o wcześniejsze zapisy pod wymienionym wyżej adresem mailowym.

 
 

Terminy

  • sobota, 17 luty 2024 19:00 - 20:30