Nikt nic nie wie

0
NNNW_2.06
Kategoria
Teatr im. Stefana Jaracza w Otwocku
Termin
niedziela, 2 czerwiec 2024 12:00 - 13:00

NIKT NIC NIE WIE
2.06.2024 / 12:00
WIEK: 4 – 10 LAT
BILETY: U: 25 ZŁ, N: 35 ZŁ, DOSTĘPNE ONLINE I W KASIE TEATRU

„Nikt nic nie wie” to wyjątkowe wydarzenie teatralne dla dzieci!


Improwizatorzy grają komediowy spektakl, podczas którego wspólnie z widownią wymyślają i nadają bieg zabawnym, wzruszającym i przygodowym historiom. Dzieci pomagają aktorom w stworzeniu świata i bohaterów. Wszystko jest improwizowane na żywo, przez co każda historia jest niepowtarzalna i wydarza się tylko raz. Zdarza się również, że młodzi widzowie są angażowani również na scenie!

Spektakl przeznaczony jest dla widzów w wieku od 4 do 10 lat. Ale gwarantujemy, że dorosła widownia również będzie bawić się wyśmienicie.

Jak to działa?
• Najpierw się rozgrzewamy! – Razem z publicznością przed spektaklem wykonujemy ze sceny ćwiczenia, które budzą wyobraźnię, pozwalają się poznać i dobrze poczuć we wspólnym towarzystwie.
• Następnie wyruszamy do świata bajek! – Czerpiąc z inspiracji od publiczności na bieżąco, tworzymy improwizowane opowieści. Każda z nich jest wyjątkowa, ponieważ wydarza się tylko raz i nigdy więcej się nie powtórzy!


Serdecznie zapraszamy!

Występujemy w składzie: Norbert Bajan, Piotr Gasik, Ewa Gryczon, Marta Iwaszkiewicz, Agnieszka Matan, Aleksandra Markowska, Joanna Pawluśkiewicz, Marta Podobas, Agata Rozbicka

Czas trwania: około 60 minut

 
 

Terminy

  • niedziela, 2 czerwiec 2024 12:00 - 13:00