Gala muzyki świata - od operetki po arcydzieła muzyki estradowej

0
gala_Otwock
Kategoria
Teatr im. Stefana Jaracza w Otwocku
Termin
sobota, 24 luty 2024 19:00 - 21:00

KONCERT
GALA MUZYKI ŚWIATA "OD OPERETKI PO ARCYDZIEŁA MUZYKI ESTRADOWEJ"

24.02.2024 / 19:00
BILETY DOSTĘPNE ONLINE ORAZ W KASIE TEATRU, BILETY GRUPOWE POD NUMEREM TELEFONU 505-620-401.

Jej Wysokość Operetka oraz dwór jej najwierniejszych sług, na który składają się znani polscy artyści przywędrowali do Państwa w asyście wyjątkowych instrumentalistów, by obdarować tym, co najcenniejsze - bogactwem Muzyki i Śpiewu.
Oddanie publiczności, piękno, artystyczną perfekcję i szlachetność wykonania, ale przede wszystkim miłość do muzyki przyniosą Państwu nasi artyści - soliści teatrów muzycznych, operowych, operetki i estrady. Solistom towarzyszy wspaniały Zespół Kameralny Varsovia Nova.
Czekają na Państwa emocje i prawdziwe wzruszenia, które wiążą się z najpiękniejszym wspomnieniem wysokiej sztuki operetkowej i estradowej w najlepszym wydaniu - rodem z programów i festiwali prowadzonych przez Bogusława Kaczyńskiego, rodem z koncertów wiedeńskich, światowych musicali oraz przedwojennego kina. To wyrażona przy pomocy muzyki wielkich kompozytorów (m.in. Kalmana i Lehara) oraz wspaniałych głosów naszych artystów opowieść o pięknie miłosnego doznania połączonego z artystycznym przeżyciem. Operetkowe arie i duety, czardasze, walce czy tanga dwudziestolecia międzywojennego przeniosą Państwa w czasie do krainy miłości, dobra i piękna. W programie najpiękniejsze melodie świata i arcydzieła muzyki estradowej (Memory, Time to say goodbye czy Brunetki, blondynki).

Wystąpią:
Aleksandra Okrasa-Wachowska – sopran
Maggie Tunkiewicz-Zakrzewska – sopran
Leszek Świdziński – tenor
Maciej Klociński – tenor
Zespół Kameralny VARSOVIA NOVA pod dyrekcją Maestro Krzysztofa Jaszczaka.

Artyści Wędrownego Teatru Muzycznego żyją, śpiewają i mówią w języku Muzyki, bowiem jak twierdził Jimmy Page: „Muzyka to najlepszy język do poruszenia serc ludzi na całym świecie”.

Z radością czekają na każde spotkanie z Państwem!

 
 

Terminy

  • sobota, 24 luty 2024 19:00 - 21:00