Improwizacja teatralna - otwarte warsztaty

0
przygoda_impro
Kategoria
Teatr im. Stefana Jaracza w Otwocku
Termin
wtorek, 7 listopad 2023 19:00 - 21:00

Otwarte Warsztaty z Improwizacji Teatralnej

Otwórz się na nowe! Daj inspirację! Poznaj improwizację.

Zapraszamy do Jaracza na Impro Warsztaty, które poprowadzi Aleksandra Markowska – instruktorka Szkoły Impro.

7.11 - godz. 19:00 - 21:00
21.11 - godz. 19:00 - 21:00


Zajęcia dla uczestników 16+
W listopadzie nie obowiązują zapisy - wystarczy przyjść 🙂
Jak będzie w grudniu - zobaczymy 🙂

W związku z tym, że liczba widzów na improwizowanych wieczorach stale rośnie – postanowiliśmy jako Teatr 😊 stworzyć możliwość Wam widzom i sympatykom eksploracji impro zajawki.
Od listopada Teatr Miejski im. Stefana Jaracza zaczyna współpracę ze Szkołą Impro, która na co dzień prężnia działa w warszawskim Resorcie Komedii.
A od listopada 2023 będzie również działać w Otwocku - co 2 tygodnie zapraszamy na otwarte zajęcia, można przychodzić regularnie, można przyjść tylko raz- wszystko zależy od Ciebie.

Zajęcia będę prowadzone przez różnych instruktorów, ale w listopadzie dowodzenia przejmuje cudowna Aleksandra Markowska, na potrzeby promocji wydarzenia - pożyczam opis ze strony www.szkolaimpro.pl
Aleksandra Markowska - Improwizatorka, wokalistka. Założycielka i improwizatorka Musicalu Improwizowanego, z którym występuje m.in. w Klubie Komediowym i Teatrze Komedia. Gra w teatrach improwizacji Hurt Luster (z którym występowała na festiwalu Del Close Marathon, NYC) i Hofesinka, Spontanicznym Chórze Improwizującym, spektaklach Resortu Komedii i Kolektyw Śmiesznie oraz w projekcie „Nikt nic nie wie”. Realizuje własne projekty muzyczne. Improwizacji uczyła się w teatrze iO (USA). Absolwentka wydziału wokalnego (sekcja piosenki) PSM II st. im. Fryderyka Chopina na Bednarskiej. Uczyła się także w Warszawskim Studio Pantomimy.

W listopadzie widzimy się we wtorki, jak będzie w grudniu – to się zobaczy 😊 Śledź profil Teatru – tam będą wszystkie informacje 😊

AHOJ PRZYGODO!

 
 

Terminy

  • wtorek, 7 listopad 2023 19:00 - 21:00