Parkowe popołudnia: otwocka scena operowa gra musical

parkowe_kafelek
niedziela, 30 lipiec 2023 18:00 - 19:00
Z Muzyką Nam do TWARZY, czyli Przekrojowo Polska Muzyka Rozrywkowa.

Koncert z Muzyką Nam do twarzy to letnia odsłona wakacyjnych hitów w nietuzinkowej musicalowej odsłonie. Artyści zaprezentują najpiękniejsze utwory minionych lat, zanurzając się w tym co piękne, melodyjne, znane i lubiane ale w innej, nowej, musicalowej odsłonie.

Usłyszą państwo takie hity jak
1. Po co Ci to chłopcze (K.Prońko)
2. Obibok (A.Osiecka)
3.Oczy tej małej (A.Osiecka)
4.Dziwny jest ten swiat (Cz.Niemen)
5.Szukaj mnie (E.Geppert)
6.Do Ciebie mamo (V.Villas)
7.Ja się boje sama spać (K.Jędrusik)
8.Tango rzeź (M.Kozłowska)
9.Lubię wracać tam gdzie byłem (Z.Wodecki)
10.Kochana (I.Herbut)
11.Pół na pół(N.Kukulska)
12.Czy Pani tańczy twista (V.Villas)
13.Z tobą chce oglądać swiat (Z.Wodecki)
I wiele innych

Koncert wykonają ulubieni artyści musicalowi, którzy w sezonie zima 2023 występowali Teatrze im.Stefana Jaracza w Otwocku
Wystąpią :

Marta Tchórzewska - to wokalistka, aktorka i pianistka. Studentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Współpracuje z Teatrem Es w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach. Gra w spektaklach i rozwija swoje umiejętności aktorskie na scenie teatralnej miasta Siedlce.

Zuzanna Łukawska - aktorka i wokalistka, związana  z Uniwersytetem Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Uczestniczka warsztatów musicalowych w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie oraz Teatrze Muzycznym Variete w Krakowie. Przez wiele lat była aktorką i wokalistką Teatru Step.

Mateusz Tomaszewski- to wokalista, aktor, związany z Uniwersytetem Muzycznymi Fryderyka Chopina i Akademią Teatralną imienia Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.Brał  udział w licznych koncertach i festiwalach, takich jak: Międzynarodowy Festiwal Sztuki Wokalnej „Viva il Cantare” w Nałęczowie,  Koncert na balkonie Hotelu Bristol, otwierający świąteczną iluminację w Warszawie, czy Gala Tenorów organizowana przez Europejską Fundację Promocji Sztuki Wokalnej. Występował w inscenizacji Opery „Werther” w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej, jak również w Scenie Relax w musicalu „Little shop of horrors” wcielając się w główną role Seymoura Krelborna.

Do zobaczenia!

Partnerzy strategiczni: