Silent disco między sosnami

SILENT_DISCO_NET
Muzeum Ziemi Otwockiej
piątek, 28 lipiec 2023 20:00 - 23:59
Ciesz się jedynym w swoim rodzaju doświadczeniem muzycznym i tanecznym w sercu lasu! Przygotuj się na niezapomnianą noc pełną radości i zabawy na naszej SILENT DISCO, która odbędzie się 28 lipca 2023 r. w przepięknym otoczeniu Muzeum Ziemi Otwockiej.

Kiedy: 28 lipca 2023 r.
Godzina: 20:00-24:00
Miejsce: Muzeum Ziemi Otwockiej, ul. Narutowicza 2, 05-400 Otwock

Ta niesamowita dyskoteka w środku lasu przyniesie Ci niepowtarzalne wrażenia. Wybierz jeden z trzech kanałów dźwiękowych na dostępnych bezprzewodowych słuchawkach i zanurz się w rytmach, które słyszysz tylko Ty. Oto nasi specjalni DJ-e, którzy będą prowadzić poszczególne kanały:
DJ Dashradee - funky, oldschool
DJ Fatboy - r&b, hip-hop
DJ Marek - hity z satelity

Wstęp na wydarzenie jest dla wszystkich, ale liczba słuchawek jest ograniczona. Nie czekaj, aby wypożyczyć swoje słuchawki!
Słuchawki będą wydawane od 19:30, koszt wypożyczenia słuchawek wynosi 20 zł. Nie zapomnij zabrać ze sobą dokumentu potwierdzającego tożsamość.
Podczas wydarzenia będzie możliwość zakupu napojów. Qba Pub i nasze teatralna kawiarenka zadba o Wasze pragnienie, a Plener Pizza zaserwuje Wam wspaniałą pizzę.

Bądź gotowy na wyjątkową noc w otoczeniu natury, dźwięków i świateł. Przyjdź i dołącz do nas na SILENT DISCO między sosnami, aby stworzyć razem niezapomniane wspomnienia!

Organizatorzy:
Otwock, miasto z dobrym klimatem
Miejskie Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

Partnerzy strategiczni: