Retro sobota - scena centrum

retro_sobota_kafelek
sobota, 22 lipiec 2023 15:00 - 21:00
Zapraszamy na sobotę w stylu retro, podczas której od 15:00 będziemy czekać z animacjami na najmłodszych, a o 20.00 zagrają dla nas Kwarter w stylu retro.
Dla małych i dużych miłośników retro klimatów spółka Pałac Saski przygotowała dwie atrakcje: warsztaty edukacyjne i wirtualną przejażdżkę po międzywojennym centrum Warszawy!
Dzieci będą mogły stworzyć makietę zachodniej pierzei placu Piłsudskiego, czyli Pałacu Saskiego, Pałacu Brühla oraz trzech kamienic. Budynki te, będące ważnymi punktami na mapie przedwojennej Warszawy, w ciągu najbliższych lat zostaną odbudowane. Opowiemy o ich historii, będziemy się uczyć, budować, ale co najważniejsze – dobrze bawić!
Zapraszamy również wszystkich na wirtualną rundę bryczką przed kolumnadą Pałacu Saskiego! Specjalne okulary przeniosą Was w magiczny świat dwudziestolecia międzywojennego.
Wieczorem na Scenie pojawi się Kwarter w stylu retro w znajomym otwockiej publiczności skąłdzie: Malwina Borkowicz - wokal, Maciej Przestrzelski - skrzypce, Piotr Kaniuga - skrzypce, Marek Karwowski - wiolonczela, Agnieszka Michalczyk - altówka.
Serdecznie Państwa zapraszamy. 🙂

Organizatorzy:
Otwock, miasto z dobrym klimatem
Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

Partnerzy strategiczni: