Półfinały ligii mistrzów - scena pod jaraczem

LIGA_MISTRZÓW
środa, 10 maj 2023 21:00
Wiemy, że są wśród Was fani futbolu oraz piłkarskich emocji

Z tej okazji przygotowaliśmy coś specjalnego! Już dziś zapraszamy do wspólnego kibicowania w plenerze!
Okazją ku temu jest zbliżająca się faza półfinałowa Ligi Mistrzów UEFA, która zapowiada się niezwykle ciekawie!
W pojedynku o awans do finału w edycji 2022/23 Ligi Mistrzów powalczą ze sobą cztery drużyny. Wśród nich znalazły się najbardziej utytułowane zespoły w historii rozgrywek. Co ciekawe, jeden z uczestników fazy półfinałowej zmierzy się z rywalem z tego samego miasta o występ na stadionie w Stambule, a przed Manchesterem City wciąż jest szansa na pierwszy triumf w Champions League.

Te najbardziej prestiżowe klubowe zmagania piłkarskie w Europie będziecie mogli obejrzeć w specjalnie przygotowanej strefie kibica pod Sceną pod Jaraczem!

9 maja godz. 21:00 - REAL MADRYT vs MANCHESTER CITY
10 maja godz. 21:00 - AC MILAN vs INTER MEDIOLAN

"Scena pod Jaraczem" przy Teatrze Miejskim.
Rezerwujcie czas i wpadnijcie wspólnie przeżyć piłkarskie emocje!

Wstęp za free!

Organizatorzy: