Poradnia działa w oparciu o doświadczony zespół lekarzy UCMMiT

Poradnia realizuje świadczenia w ramach kontraktu z NFZ.

Poradnia ukierunkowana jest na leczenie schorzeń metabolicznych, przede wszystkim takich jak:
– otyłość
– hiperlipidemie
– osteoporoza (z dostępnością do densytometrii oraz z możliwością prowadzenia leczenia w gabinecie zabiegowym dożylnymi preparatami w przypadku przeciwwskazań do leczenia doustnego)
– zaburzenia gospodarki wapniowo-fosforanowej (w tym choroby przytarczyc)
– niedobory pokarmowe
– hemochromatoza

Dominującą chorobą leczoną w naszej poradni jest choroba otyłościowa. Pacjenci z chorobą otyłościową leczenia są kompleksowo – od zdiagnozowania przyczyny otyłości, jej powikłań, do wdrożenia odpowiedniego leczenia, z uwzględnieniem farmakoterapii oraz leczenia bariatrycznego (dzięki współpracy z Uniwersyteckim Centrum Klinicznym). W zakresie programów prozdrowotnych Poradnia ściśle współpracuje z Gdyńskim Centrum Zdrowia.

Poradnia działa w oparciu o doświadczony zespół lekarzy z Kliniki Chorób Zawodowych i Wewnętrznych Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej.

Godziny pracy rejestracji do Poradni Chorób Metabolicznych:

Poniedziałek 07:00 – 14:30
Wtorek 07:00 – 18:00
Środa – Piątek 07:00 – 14:30

UWAGA

Do Poradni Chorób Metabolicznych wymagane jest skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu.

Poradnia działa w oparciu o doświadczony zespół lekarzy UCMMiT

Poradnia realizuje świadczenia w ramach kontraktu z NFZ.

– otyłość
– hiperlipidemie
– zaburzenia gospodarki wapniowo-fosforanowej (w tym choroby przytarczyc)
– niedobory pokarmowe