🎶🎷 Jazz na Krajowej: Przedstawiamy Artystów! 🎹🎵

Witamy w poniedziałkowe przedpołudnie! Przychodzimy dzisiaj z przedstawieniem artystów, którzy wystąpią na kwietniowym Koncert: Jazz na Krajowej. Tym razem na scenie zobaczymy trio: Małek, Zawartko i Zemler.

Pierwszym artystą jest Jerzy Małek. Trębacz, kompozytor, producent muzyczny, animator kultury oraz wykładowca akademicki pracujący na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie, Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku oraz Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Kolejną znakomitą osobą, która wystąpi już za tydzień w środę jest Magdalena Zawartko - wokalistka, nauczycielka akademicka w Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, w katedrze muzyki jazzowej. Nie lubi klasyfikować swojego głosu, eksperymentuje z jego brzmieniem i odkrywa nowe kolory, czerpiąc inspiracje dzięki dalekim podróżom. Pozwala jej to swobodnie posługiwać się wieloma technikami od śpiewu etnicznego po operowy.

Trzecim artystą, którego już na pewno znacie, jest Konrad Zemler. Gitarzysta jazzowy, ukończył Państwową Szkołę Muzyczną I i II st. im. Karola Szymanowskiego w Warszawie w klasie fortepianu. Jest absolwentem Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

Bilety dostępne online https://biletyna.pl/koncert/JAZZ-NA-KRAJOWEJ-koncert oraz w kasie teatru. Serdecznie zapraszamy na klimatyczne koncerty jazzowe! 🎟️🎶