Z okazji kwietniowego Dnia Książki i zbliżającego się Dnia Dziecka zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie literackim Miejskiego Ośrodka Kultury, Turystyki i Sportu - "Piszemy wiersze dla dzieci"!

Konkurs adresowany jest do wszystkich pełnoletnich mieszkańców Otwocka. Zadaniem uczestników jest stworzenie od 1 do maksymalnie 3 autorskich utworów (wierszy), przeznaczonych dla dzieci i nawiązujących tematycznie do tradycji, kultury, architektury czy przyrody naszego regionu. Na Wasze dzieła czekamy do końca kwietnia (30.04.2024).

Więcej szczegółów, dokładny regulamin konkursu oraz niezbędne załączniki znajdziecie poniżej w pliku PDF.

Jeśli piszecie do szuflady,

jeśli inspiruje Was Otwock,

jeśli czujecie w sobie poetycki potencjał -

- to propozycja dla Was!

Nie czekajcie i piszcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PLIK DO POBRANIA:

REGULAMIN_konkursu_na_WIERSZYK.pdf