Wrzesień już ruszył, a razem z nim nadeszła pora na rozpoczęcie nowego sezonu teatralnego. Oto nasze propozycje na jesienne wieczory:

Dwie połówki pomarańczy

To historia, która dotyka uczuć, miłości małżeńskiej, zazdrości i tęsknoty. Czy jest to właściwy przepis na zrozumienie miłości do naszej drugiej połówki?

Bilety na ten spektakl cieszą się ogromną popularnością, ale jeszcze można zdobyć kilka dostępnych miejsc. Więcej informacji i bilety znajdziecie w kasie teatru oraz tutaj.

40-lecie Klubu Mlądz

Dom Kultury - Klub Mlądz obchodzi 40 lat istnienia, a to powód do świętowania! Zapraszamy wszystkich na festyn, podczas którego będziecie mogli bawić się w rytm muzyki i zespołów, które od lat są związane z Klubem. To wyjątkowa okazja, aby świętować razem z lokalną społecznością.

Więcej informacji na Facebooku.

Kantata na cztery skrzydła

To zabawne wzruszenia i refleksje, które bazują na współczesnej polskiej komedii, ale w żartobliwy sposób przybierają wymiar metafizyczny.

Bilety dostępne w kasie teatru oraz online.

Ach to nie było warte..

Jeśli interesują was utwory jednej z najwybitniejszych poetek polskiej literatury, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, to koniecznie musicie wybrać się na "Ach to nie było warte..”. Grupa Agnieszki Sadurskiej zaprasza na wieczór pełen poezji. lub w kasie teatru

Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie teatru lub online.

Śluby panieńskie

Kolejna propozycja to klasyka polskiej komedii, czyli "Śluby panieńskie" w wykonaniu Teatru Klasyki Polskiej. To ponadczasowa komedia Aleksandra Fredry, napisana prawie dwieście lat temu, ale wciąż aktualna dziś. Spektakl porusza uniwersalny temat miłości.

Bilety dostępne online lub w kasie teatru.

Wieczór hitów improwizowanych i Dzień chłopaka

Na zakończenie września czeka na Was wieczór pełen hitów improwizowanych oraz święto wszystkich mężczyzn - Dzień Chłopaka. Nie ma obietnic, ale jedno jest pewne: to wydarzenie musisz przeżyć.

Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie teatru lub online.

Grażyna Łobaszewska - 50 lat na scenie

Grażyna Łobaszewska, artystka od 50 lat zachwycająca publiczność, wkracza na scenę w Otwocku. Jej wykonania piosenek, napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, oraz własne interpretacje standardów jazzowych i gospel robią ogromne wrażenie.

Bilety dostępne w kasie teatru oraz online.

Łapcie bilety, bo szybko się rozchodzą. Widzimy się w teatrze!