Premiera spektaklu: mąż i żona

mąż_i_żona3
sobota, 18 maj 2024 19:00 - 21:00
PREMIERA SPEKTAKLU – TEATR AMATORSKI, REŻ. PAWEŁ OSUCH
MĄŻ I ŻONA
18.05.2024 / 19:00
WIEK: 12+
BILETY: U: 30 ZŁ, N: 35 ZŁ, DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE ONLINE ORAZ W KASIE TEATRU
PRODUKCJA: AMATORSKI TEATR MIEJSKI IM. STEFANA JARACZA W OTWOCKU

Mąż, Żona, Kochanek i Pokojówka – to idealny scenariusz na komedię pomyłek. Tak też się dzieje i tym razem: żona niedoceniana przez męża, mąż znudzony żoną, a w tym wszystkim Oni, pocieszyciele strapionych.

Czy miłość jest w stanie wszystko wybaczyć? Czy kochając można zdradzić? A może wierność nie jest niezbędna w małżeństwie? Pytania tak ponadczasowe, że Aleksander Fredro, pisząc ten utwór w 1821 roku, mógł tylko marzyć, że po 200 latach dalej jego dzieło będzie odzwierciedleniem panującej rzeczywistości.

A co by się stało, gdyby tekst napisany dwa wieki temu ulokować we współczesnym domu? Czy jest to w jakikolwiek sposób możliwe?... i jaką w tym wszystkim rolę mogłaby odgrywać sztuczna inteligencja?

Jeżeli ktoś jest zainteresowany odpowiedzią na te pytania, zapraszam bardzo serdecznie na premierę!

Obsada:
Hrabia Wacław – Paweł Osuch