Brzechwa 2020

15.04.2024 / 11:00
WIEK: 3-11 LAT
BILETY: DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE POD NUMEREM TELEFONU 603 105 550

Aktorzy Warszawskiego Teatru Capitol zapraszają na pełen humoru, edukacyjny i interaktywny spektakl „Brzechwa 2020”.

To przedstawienie o przyjaźni, zwierzętach, zdrowiu, higienie i przywarach ludzkiego charakteru.

O wzajemnych relacjach koleżeńskich, miłości do zwierząt i ludzkich przywarach - o tym będzie spektakl Brzechwa.

Dzieci przeniosą się do bajki i wezmą udział w najbardziej szalonej lekcji na jakiej kiedykolwiek były! Klasyka polskiej literatury dziecięcej, została osadzona przez reżysera Olafa Lubaszenko w kontekście obecnych czasów, współczesnej szkoły i aktualnych problemów z jakimi borykają się uczniowie i ich opiekunowie. A to wszystko w bogatej oprawie muzycznej oraz choreograficznej.

Ważna informacja dla wychowawców i nauczycieli:

Spektakl „Brzechwa” ma charakter edukacyjny, realizuje punkty z podstawy programowej w zakresie rozwoju kompetencji czytelniczych. Artystyczna adaptacja twórczości poety, którego wiersze są także obecne na aktualnej liście lektur szkolnych, zachęca do sięgania po książki w ogóle i pokazuje, że mogą one być naprawdę ciekawe.

Spektakl oparty na twórczości Jana Brzechwy oraz Juliana Tuwima.

• poniedziałek, 15 kwiecień 2024 11:00 - 12:00