Spektakl ekologiczny dla dzieci: bałagan w lesie

bałagan_w_lesie_plakat
czwartek, 18 kwiecień 2024 10:30 - 11:10

SPEKTAKL EKOLOGICZNY DLA DZIECI
BAŁAGAN W LESIE
18.04.2024 / 10:30
WIEK: 3 – 10 LAT
BILETY: 18 ZŁ, DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE ONLINE POD NUMEREM TELEFONU 795 099 007
CZAS TRWANIA: OKOŁO 40 MIN

Zapraszamy na niezwykłą przygodę teatralną dla całych rodzin!

Dołącz do naszego sympatycznego pingwinka, który wyrusza w fascynującą podróż do polskiego lasu. Jednak po przybyciu odkrywa, że las jest w opłakanym stanie – pełen bałaganu i śmieci. Na szczęście nie jest sam! Spotyka tam harcerkę, która razem z dziećmi staje na wysokości zadania.

Razem mają misję! Ich celem jest znalezienie tajemniczego śmieciarza i nauczenie go sztuki segregacji śmieci. Ale to nie wszystko! Dzieci będą miały okazję pomóc w rysowaniu portretu pana Śmieciarza oraz w segregacji śmieci, ucząc się w praktyczny sposób, jak dbać o naszą planetę.

A to jeszcze nie koniec! W trakcie spektaklu wszyscy razem nauczymy się szalonego tańca prosto z Antarktydy, który zapewni nam mnóstwo zabawy i śmiechu!

Czekają nas niezapomniane chwile pełne nauki, przygody i wspólnego śmiechu

• czwartek, 18 kwiecień 2024 10:30 - 11:10