Stand-up: jaracz bez cenzury vol. 11

7.12.2023 / 20:00
WIEK: 18+
BILETY: 35 ZŁ, DOSTĘPNE ONLINE I W KASIE TEATRU

Mariusz Dąbrowski – nasz stały stand-uper, którego już doskonale znacie. O sobie niezmiennie mówi: „Potentat na rynku nieruchomości, nie mylić z impotentem. Wielki miłośnik twórczości Majki Jeżowskiej, zna jej wszystkie utwory na pamięć albo z pamięciówek. Wielki fan piłki nożnej i wojaży po Europie. Zanim stał się wschodzącą nadzieją Stand-up’u zdążył już zajść. Jego hobby to krępowanie ofiar…”

Bartosz Pająk opowiada prawdziwe historie, które mu się przydarzyły... albo mu się przydarzą. Urodzony w Krakowie, wieczny pesymista, nawet gdy jest dobrze, udowodni, że tak nie jest. Ale czego się spodziewać po człowieku, który na co dzień mieszka w Łodzi.

Bartek Młynarski to komik, który na co dzień występuje w Klubie Komediowym w Warszawie oraz w grupie Klancyk. Do tej pory bawił ludzi, grając w spektaklach improwizowanych. Stand-upem zajął się, bo jego dziewczyna nie mogła już słuchać jego narzekania w domu. Jeżeli Ci się podobało, poleć go znajomym, których lubisz. Jak Ci się nie podobało, to tym, których nie lubisz.

• czwartek, 7 grudzień 2023 20:00 - 21:30