Opowieść wigilijna

Plakat_Opowieść_Wigilijna
wtorek, 12 grudzień 2023 12:30 - 13:30

Teatr Pana O. przedstawia słynną Dickensowską opowieść o upartym skąpcu, którego w noc Bożego Narodzenia nawiedzają trzy duchy, powodując jego moralną przemianę. Nasza historia, jest ujęta dowcipnie mieszając się jednak z ironicznym nastrojem i powagą, a uczucie z wyrachowaniem. Spektakl rozegrany jest w konwencji łączącej żywy plan aktorski z wykorzystaniem kostiumów UV, dekoracji ledowych oraz efektów laserowych.
Spektakl dla dzieci od 7 roku.

!!! RABAT !!! Dla grup liczących minimum 10 osób. W sprawie biletów grupowych prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr. tel. 501 195 631

Występują: Aneta Koprowska, Ewa Cugier, Artur Niedźwiedź, Filip Trawiński, Hubert Caban

• wtorek, 12 grudzień 2023 12:30 - 13:30