Świąteczna misja nieśmiałek

plakat-niesmialek_zima_cover
niedziela, 4 grudzień 2022 13:00 - 14:00
Są ludzie duzi i są ludzie mali. Są wśród nich śmiali i ci nieśmiali. A gdyby tak wszyscy się kiedyś

Halo! Mamy dziś dobrą wiadomość dla tych, którzy nie zdążyli kupić biletów na Spektakl dla dzieci "Świąteczna misja Nieśmiałek"!

Nic straconego! W niedzielę zagramy go drugi raz, o godz. 13:00!

Świąteczna misja Nieśmiałek to interaktywny spektakl dla dzieci, który jest zaproszeniem do kreatywnej podróży, podczas której zbudujemy nasz spektakl, włączając w to widzów. Ania i Gaba chcą zagrać w świątecznym spektaklu, ale żeby to się stało, muszą najpierw zmierzyć się z tremą. Chcecie zobaczyć, jak nasze dzielne bohaterki poradzą sobie z tym wyzwaniem? Pssssst... A może sami macie sposoby na tremę i im coś podpowiecie?

Czas trwania spektaklu: ok. 45 min (spektakl 30 min +15 min zabawy)
Wiek: 3-9 lat

Bilety dostępne w kasie teatru oraz pod linkiem: https://biletyna.pl/spektakl/SWIATECZNA-MISJA-NIESMIALEK

• niedziela, 4 grudzień 2022 13:00 - 14:00