Jazz na krajowej

0
Jazz_na_Karowej_04
Kategoria
Teatr im. Stefana Jaracza w Otwocku
Termin
środa, 24 kwiecień 2024 20:00 - 21:00

KONCERT
JAZZ NA KRAJOWEJ, TRIO: MAŁEK, ZAWARTKO, ZEMLER
24.04.2024 / 20:00
WIEK: B.O.
BILETY: 20 ZŁ, DOSTĘPNE ONLINE ORAZ W KASIE TEATRU

Zapraszamy na czwarty koncert z niezwykłego cyklu „Jazz na Krajowej”, który tym razem zabierze nas w muzyczną podróż z utalentowanym Trio: Małek (trąbka), Zawartko (wokal) i Zemler (gitara).

Przed Państwem projekt wyjątkowy, łączący trzy wyjątkowe osobowości jazzu, trębacza i kompozytora Jerzego Małka, divę Magdalenę Zawarto oraz gitarzystę Konrada Zemlera.

Muzyka, którą wykonujemy to fuzja wielu gatunków muzycznych oscylujących wokół brzmienia jazzu, połączonych ze sobą tajemnicą improwizacji. Styl muzyki można postrzegać wielopoziomowo poprzez analogię z muzyką mistrzów począwszy od ery swingu aż po eksperymenty z zakresu idiomu muzyki współczesnej oraz elektroniki.

Punktem wyjścia są kompozycje trębacza Jerzego Małka charakteryzujące się bardzo sugestywną formą wypowiedzi muzycznej zarówno pod względem melodyki, harmonizacji jaki formy. Jednakże istotą projektu jest synteza muzycznych influencji wynikająca z fuzji światów poszczególnych artystów.

Istotą projektu jest poszukiwanie balansu pomiędzy materią muzyczną a słowem, po to by zbliżyć się do tego co nieuchwytne, ulotne... do istoty człowieczeństwa.

Z pewnością każdy odbiorca znajdzie coś dla siebie na miarę własnych oczekiwań i otwartego serca.

 
 

Terminy

  • środa, 24 kwiecień 2024 20:00 - 21:00