To niesłychane - muzyczne show improwizowane!

0
musical_show
Kategoria
Teatr im. Stefana Jaracza w Otwocku
Termin
sobota, 20 kwiecień 2024 18:00
TO NIESŁYCHANE! – MUZYCZNE SHOW IMPROWIZOWANE
12.05.2024 / 18:00
WIEK: 16+
BILETY: 45 ZŁ, DOSTĘPNE ONLINE ORAZ W KASIE TEATRU
CZAS TRWANIA: 60 MINUT
 
Zdarzyło Wam się poczuć, że Wasze życie jest teledyskiem? Albo chcieliście kiedyś zatańczyć w deszczu jak Fred Astaire? Jak to mówią - piosenka jest dobra na wszystko - i my też tak uważamy. Zaśpiewamy Wam do każdej sytuacji!
Przyjdź i zobacz spektakl z piosenkami spontanicznie tworzonymi do Twoich tytułów i inspiracji. A wszystko przy akompaniamencie również improwizowanym na żywo.
Zapraszamy!
 
😲 Mówią o nas:
„Szok! To niewiarygodne, że wszystko powstaje w czasie rzeczywistym. Ja rozumiem, że można improwizować, ale na poczekaniu wymyślać do tekstu melodie. I to nie są byle jakie melodie tylko ambitne frazy bardzo dobrze zaśpiewane. Podziwiam i zawsze chętnie wracam.” – Małgorzata Walewska
„Tona śmiechu i tak cały czas, a piosenki też ładne!” - Pani w kolekcje do toalety
„Total!” - Pan z pierwszego rzędu
 
👯‍♀️👯‍♂️👯‍♀️👯‍♂️👯‍♀️👯‍♂️
Musical Improwizowany wystąpi w składzie:
Agnieszka Bajer, Piotr Gasik, Kinga Kosik, Aleksandra Markowska, Janek Purc
🎹 Muzyka: Agata Pankowska
_______________
Kim jesteśmy?
Nazywamy się „Musical Improwizowany” i jesteśmy grupą improwizatorów. Gramy regularnie od 2015 roku w warszawskim Klubie Komediowym.
Na co dzień poza improwizacją zajmujemy się szeroko pojętą komedią - stand-upem, skeczami, a także aktorstwem, lektorstwem, scenopisarstwem i wieloma innymi.
 
Co robimy?
Gramy spektakle całkowicie improwizowane na oczach widzów. Jak to w improwizacji teatralnej można się spodziewać - wszystkie sceny i fabuła, a także teksty i melodie piosenek oraz choreografia są improwizowane na oczach widzów. Należy podkreślić, że muzyka jest również improwizowana na żywo.
 
Od początku istnienia zapełniamy naszą rodzimą scenę w Klubie Komediowym, ale z powodzeniem udaje nam się również bawić i wzruszać publiczności w innych miejscach w Polsce i za granicą, m.in. Fabryka Norblina, Teatr Komedia, Klub SPATiF, Magnet Theater w Nowym Jorku, BIG w Barcelonie.
 
 

Terminy

  • niedziela, 12 maj 2024 18:00 - 19:00