Stand-up: jaracz bez cenzury vol. 12

0
STANDUP_luty_2024_druk_plakat
Kategoria
Teatr im. Stefana Jaracza w Otwocku
Termin
czwartek, 22 luty 2024 20:00 - 21:30

JARACZ BEZ CENZURY VOL. 12
22.02.2024 / 20:00
WIEK: 18+
BILETY: 35 ZŁ, DOSTĘPNE ONLINE I W KASIE TEATRU

WYSTĄPIĄ:

Mariusz Dąbrowski – nasz stały stand-uper, którego już doskonale znacie. O sobie niezmiennie mówi: „Potentat na rynku nieruchomości, nie mylić z impotentem. Wielki miłośnik twórczości Majki Jeżowskiej, zna jej wszystkie utwory na pamięć albo z pamięciówek. Wielki fan piłki nożnej i wojaży po Europie. Zanim stał się wschodzącą nadzieją Stand-up’u zdążył już zajść. Jego hobby to krępowanie ofiar…”

Marcel Bieńkowski - komik i improwizator, który z supportami zjechał całą Polskę. Fan tworzenia tematycznych memów i żartów słownych, na które jego babcia reaguje: "o, to fajne, to możesz mówić". Ze sceny raczy publikę strumieniem świadomości gęsto utkanym żartami. Jego domena to powiązania, których nie można się spodziewać. Marcel na scenie płynie - często pod prąd i zabierze Was na głębokie wody komediowych rozkmin.

Konrad Lis - wulkan energii pełen historii z życia. Gdy jest na scenie trzęsie się ziemia, a w powietrze wylatują obserwacje dotyczące otaczającego nas świata. Z błyskiem w oku rozgrzewa publikę - mówi o wszystkim i do wszystkich. Potrafi podgrzać atmosferę dodając szczyptę mocnych żartów i czarnego humoru.

 
 

Terminy

  • czwartek, 22 luty 2024 20:00 - 21:30