Kram z literami - opowieść muzyczna

Kram_z_Literami_48x68cm_1_page-0001
niedziela, 4 czerwiec 2023 15:00 - 16:00

Zapraszamy na dalszą część świętowania Dnia Dziecka!

Repertuar koncertu stanowić będą wiersze Wandy Chotomskiej z książeczki pt."Kram z literami", do których została napisana muzyka. Książeczka "Kram z literami" jest zbiorem wierszy o literkach. Autorka dowcipnie opisała litery polskiego alfabetu nadając każdej z nich indywidualny charakter. Muzykę do wierszy napisał Michał Grott - ceniony kompozytor, aranżer i producent muzyczny. Piosenki będą wykonane w różnorodnych stylizacjach od melorecytacji do rapu w interpretacji aktorki - Katarzyny Mosek i 8-osobowej Grott Orkiestry pod kierownictwem Michała Grott. Gościem specjalnym koncertu będzie Ewa Chotomska, córka Wandy Chotomskiej.

Park Miejski, wstęp wolny.

W razie niepogody wydarzenie odbędzie się w Teatrze im. Stefana Jaracza, ul. Armii Krajowej 4)

• niedziela, 4 czerwiec 2023 15:00 - 16:00