Stand up: błażej krajewski w programie "mustang"

STANDUP_BŁAŻEJ_2023_story
piątek, 12 maj 2023 20:00 - 21:15
Zapraszamy na znakomity wieczór stand-up comedy!
Błażej Krajewski powraca ze swoim najnowszym programem "Mustang"! Bydgoski komik znany z opowiadania historii z rodzinnego miasta. Przez lata parał się wieloma zawodami (głównie miłosnymi). Komediowe doświadczenie zbierał pracując jako cieć, stolarz czy sprzedawca ubezpieczeń. Na scenie wyróżnia się przede wszystkim świetnym talentem lektorskim i doskonale naśladuje głosy postaci znanych ze świata popkultury.
"Mustang" to opowieść o rozstaniu i odnajdowaniu się w wolności, przepełniona historiami z pełnego wpadek i przypałów życia, które z pewnością nie należy do nudnych. Nie zabraknie błyskotliwych obserwacji, bezczelnego humoru i zabawnych autorefleksji. Daj się zabrać na komediową przygodę tytułowym mustangiem! Oprócz Błażeja wystąpi także support.

*Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video.
*Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów.
*Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych. *Nie ma konieczności drukowania biletów, mogą one zostać przedstawione w formie elektronicznej.
Wiek: 18+
Bilety dostępne wyłącznie on-line.

• piątek, 12 maj 2023 20:00 - 21:15