Jaracz bez cenzury vol. 5, stand-up otwock

0
MARZEC_standup_internet
Kategoria
Wydarzenia
Termin
środa, 8 marzec 2023 20:00 - 21:30
Śmiało możemy sobie przybić 🖐️, ponieważ już 8 marca widzimy się po raz piąty na wydarzeniu "Jaracz bez cenzury". Czekamy na Was w składzie:
 
Wiktoria Chachulska - twierdzi, że życie to cyrk, a ludzie to akrobaci lawirujący po jego arenie. W natłoku codziennych akrobacji należy nam się więc otulenie absurdalnym żartem, nie chcącym niczego w zamian. Na scenie wyciąga błazenadę z codzienności, rozważa nad rzeczami pozornie trywialnymi. Dlaczego robimy tak, a nie inaczej i właściwie czemu inaczej to już nie tak, jak trzeba? Ważne, że wszystko to śmiechu warte.
 
Michał Szymczak – człowiek, którego powinno się wypraszać z teatru w pierwszej kolejności, chciałby Was do niego serdecznie zaprosić. Półrudy, półślepy, niespełniony psycholog z poziomem empatii sugerującym że większość życia spędził w Łodzi. Od 2019 całkowicie oddany opowiadaniu wyjątkowo durnych rzeczy w odpowiednio dobranym momencie. „Niektórzy występujący chcą Was zabrać podczas występu we wspaniałą podróż, pokazując Wam swój świat. Mi natomiast zależy na tym, żeby przekonać Was, jak bardzo nie chcecie tam być. I żebyście zdarli gardło od śmiechu.”
 
Mariusz Dąbrowski – nasz stały stand-uper, którego już doskonale znacie. O sobie niezmiennie mówi: "potentat na rynku nieruchomości, nie mylić z impotentem. Wielki miłośnik twórczości Majki Jeżowskiej, zna jej wszystkie utwory na pamięć, albo z pamięciówek. Wielki fan piłki nożnej i wojaży po Europie. Zanim stał się wschodzącą nadzieją Stand-up'u zdążył już zajść. Jego hobby to krępowanie ofiar...
 
 
 

Terminy

  • środa, 8 marzec 2023 20:00 - 21:30