Szopka Bożonarodzeniowa

Eksponaty na wystawę należy dostarczyć w dniu 12 grudnia 2022  w godzinach od 11:00 - 13:00

do kościoła p.w. Bł. ks. Ignacego Kłopotowskiegow Otwocku przy ul. Andriollego 73.

W tym dniu prace będą oceniane przez jury.

Jury oceniać będzie:
- samodzielność wykonania odpowiadającą wiekowi wykonawców
- staranność i estetykę
- oryginalność w doborze techniki plastycznej
- artystyczną wyjątkowość prac

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się dnia 08.01.2023 (szczegóły zostaną wysłane drogą mailową)

Odbiór prac z otwartej wystawy będącej ekspozycją musi się odbyć dnia 9.01.2023 w godz. 10.00 15.00.

Nieodebrane w tym terminie prace ulegną zniszczeniu.

Organizator (MOKTiS), zastrzega sobie prawo do dokonania w każdym czasie modyfikacji postanowień powyższego
regulaminu, jak również przerwania lub odwołania konkursu. Informacje o wprowadzeniu ewentualnych zmian będą
zamieszczane na stronie
www.moktis.pl i wchodzą w życie z dniem publikacji.

Miejsce dostarczenia eksponatów na wystawę w dniu 12 grudnia 2022  w godzinach od 11:00 - 13:00 znajdziecie Państwo poniżej.